e-Commerce

Spadek dynamiki sprzedaży często powoduje jeszcze bardziej zaciętą walkę o udział w rynku handlu detalicznego. Detaliści i sieci handlowe konkurują o klientów jak nigdy dotąd. Wzrastające wydatki na reklamę, która nadal pozostaje podstawowym sposobem pozyskiwania klientów, oraz silne konkurowanie ceną powodują ponadto nieprzerwany spadek marż. Wielokanałowa sprzedaż, zwłaszcza e-Commerce może być sposobem na wyprzedzenie konkurencji.

 

e-Commerce to od kilku lat jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż w polskiej gospodarce. Niska bariera wejścia oraz możliwość dotarcia do masowego klienta przyciągają do e-handlu coraz więcej przedsiębiorców. Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać w swojej firmie różne sposoby sprzedaży i promocji w Internecie wykorzystując zintegrowany system do zarządzania.

 

Comarch ERP e-Commerce

 

 

 

Comarch ERP e-Commerce

Sprzedaż internetowa

 

Rynek zakupów internetowych rozwija się bardzo dynamicznie, ale żeby odnieść na nim sukces trzeba dobrze przemyśleć decyzję o wyborze oprogramowania do prowadzenia sklepu. Wirtualny sklep powinien posiadać możliwość współpracy z innymi internetowymi kanałami promocji i aktywnej sprzedaży, takich jak: Allegrowszystko.plFacebookporównywarki cen. Ponadto jeśli liczymy na obniżkę kosztów, należy zwrócić uwagę na ścisłą integrację sklepu internetowego z systemem obsługującym w firmie magazyn, fakturowanie czy księgowość. Te wymagania spełnia bardzo niewiele gotowych rozwiązań e-commerce, a tylko Comarch ERP e-Sklep umożliwia bezpłatną sprzedaż w wszystko.pl i pełną integrację z systemem do zarządzania firmą.

 

 

Comarch ERP e-Commerce

e-Współpraca pomiędzy firmami

 

Współpraca ze stałymi partnerami biznesowymi może przebiegać sprawniej dzięki wykorzystaniu rozwiązania typu B2B (Business to Business) – Comarch ERP Pulpit Kontrahenta. Jest to aplikacja, dzięki której uprawnieni kontrahenci mogą za pośrednictwem przeglądarki internetowej sprawdzać dostępność towarów, składać zamówienia on-line, mieć wgląd w swoje warunki handlowe (cena, kredyt kupiecki) śledzić status złożonych przez siebie zamówień a także stan płatności. Więcej...

 

 

Narzędzia e-commerce są dostępne w systemach do zarządzania firmą:

Script logo