wszystko.pl

Portal wszystko.pl należy do najszybciej rozwijających się serwisów e-commerce w Polsce.

 

Skuteczna promocja i sprzedaż w Internecie to nic innego jak pozyskiwanie i efektywne wykorzystywanie nowych kanałów sprzedaży. Kolejnym, po porównywarkach cen, Allegro oraz reklamie w Google, sposobem na pozyskanie nowych Klientów jest wykorzystanie portalu zakupowego wszystko.pl, który jest autorskim projektem Comarch oraz iComarch24.

 

wszystko.pl - Portal Zakupowy

Dzięki założeniu, że sprzedawać w serwisie mogą wyłącznie klienci korzystający z rozwiązań Comarch oraz iComarch24, serwis ten stanowi wyjątkową na rynku wartość dodaną do zakupionego wcześniej oprogramowania.

 

Portal umożliwia użytkownikom przeszukiwanie asortymentu i zakup produktów pochodzących bezpośrednio z stanów magazynowych firm (sklepów, dystrybutorów i producentów) wykorzystujących do zarządzania przedsiębiorstwem oprogramowanie Comarch ERP.

 

Obecnie około 85 tys. firm korzysta z systemów do zarządzania Comarch ERP, a dostępność towarów w portalu stale rośnie. Przedsiębiorcy udostępniając asortyment do sprzedaży promują swoją markę i zwiększają sprzedaż bez konieczności otwierania własnego sklepu internetowego i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (korzystanie z wszystko.pl dla Klientów Comarch jest bezpłatne).

 

 

wszystko.pl - wersja mobilna

Wersja mobilna

 

wszystko.pl jest dostępny dla użytkowników korzystających z przenośnych urządzeń połączonych. Portal został przystosowany do wersji responsywnej do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z powodu rosnącej oglądalności wśród użytkowników korzystających z takiej formy dostępu do sieci. Liczba mobilnych internautów rośnie w bardzo dużym tempie.

 

Korzystanie z wersji mobilnej tak samo jak w przypadku wersji pełnowymiarowej dla firm wystawiających swój asortyment do sprzedaży jest bezpłatne.

 

 

 

 

 

Jeśli używasz kóregoś z poniższych systemów:

możesz bezpłatnie wystawiać i sprzedawać swoje towary i usługi w portalu wszystko.pl.

Script logo