KAMSOFT - systemy dla farmacji i świadczeniodawców

Jako partner handlowy wdrażamy oprogramowanie firmy KAMSOFT S.A., lidera w specjalizowanych systemach dla aptek, służby zdrowia, systemach zarządzania oraz komunikacyjnych.

Celem strategicznym KAMSOFT jest tworzenie nowoczesnych systemów informatycznych dla rynku zdrowia i rynków pokrewnych. Działalność KAMSOFT S.A. i wszystkich partnerów zmierza konsekwentnie do realizacji nakreślonego kilkanaście lat temu projektu o nazwie Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia.

 

KS-AOW (Apteka Ogólna Windows) jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows.

System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Funkcje zawarte w modułach pozwalają na prowadzenie sprzedaży, zamówień i zakupów, obsługę zamówień internetowych, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń.

System KS-AOW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz na bieżąco modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

KS-AOW - Apteka Ogólna Windows

 

KS-PPS (Podstawowy Program Świadczeniodawcy) - rozliczenia z NFZ i nie tylko. System umożliwiający prowadzenie dokumentacji medycznej przez pielęgniarki i lekarzy. Kompletne narzędzie wspierające pracę lekarza, czy pielęgniarki wraz z całym niezbędnym otoczeniem (fiskalizacja, terminarze, EDM, komunikacja z OSOZ).

  • Przejrzysty interfejs, intuicyjna obsługa
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej
  • Szybkie i łatwe rozliczanie kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, bez względu na rodzaj zawartej umowy oraz oddział NFZ, wymiana danych on-line pomiędzy świadczeniodawcą, a NFZ.

 

Script logo