iKsięgowość24

Idea iKsięgowość24

 

iKsięgowość24 to nowoczesna usługa stworzona z myślą o biurach rachunkowych, pragnących podążać za współczesnymi nurtami technologicznymi oraz ułatwić przedsiębiorcom dotarcie do profesjonalnego podmiotu gospodarczego, świadczącego usługi księgowe i kadrowo-płacowe.

 

Członkami Społeczności Biur Rachunkowych mogą być podmioty gospodarcze działające w zakresie księgowości, które posiadają oprogramowanie Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych.

 

Wstąpienie w szeregi elitarnego grona Społeczności Biur Rachunkowych iKsięgowość24 wiąże się z wieloma korzyściami. Główne korzyści to pozyskanie nowych klientów, usprawnienie współpracy na linii biuro rachunkowe - klient oraz gwarancja bezpieczeństwa danych.

 

 

Korzyści z iKsięgowość24

 

Skorzystanie z usługi iKsięgowość24 wiąże się z czterema istotnymi korzyściami dla Twojego biura rachunkowego:

 

1. ZYSKUJESZ NOWYCH KLIENTÓW

Promując się na portalu iKsięgowość24 tworzysz własną, niepowtarzalną wizytówkę prezentującą Twoją ofertę i kompetencje. Klienci mają możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która pozwoli im znaleźć Twoje biuro. Co więcej, w prosty i szybki sposób będą oni mogli skontaktować się z Tobą i zapytać o szczegóły. Dodatkowo firma Comarch szeroko reklamuje portal, co jest niewątpliwym atutem usługi.

 

2. WZBOGACASZ SWOJĄ OFERTĘ, PROPONUJĄC KLIENTOM ZA DARMO NOWOCZESNY PROGRAM DO FAKTUROWANIA

Posiadając iKsięgowość24 w pełnej funkcjonalności, możesz oferować wszystkim swoim klientom program Comarch ERP iFaktury24 – program do fakturowania online. Twoi Klienci będą mogli dzięki Tobie, bez żadnych opłat, korzystać z modułu "Faktury". Udostępniając za darmo aplikację do fakturowania online znacząco wzbogacisz swoją ofertę oraz przyciągniesz nowych klientów.

 

3. USPRAWNIASZ WSPÓŁPRACĘ Z KLIENTAMI BIURA

Wykorzystując aplikację Comarch ERP iFaktury24, dostępną przez przeglądarkę internetową, klienci jednym kliknięciem przekażą Tobie istotne dokumenty. W efekcie obieg faktur zostanie znacznie skrócony. Z drugiej strony będzie to również zachęta dla klientów, którzy szanują swój czas i co za tym idzie, kolejny wyróżnik wśród konkurencji.

 

4. MASZ GWARANCJĘ, ŻE TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE

Dzięki dostępowi do iBard24 masz pewność, iż Twoje pliki i bazy danych będą bezpieczne. Program ten tworzy automatycznie kopie bezpieczeństwa zgodnie z ustalanym harmonogramem, natomiast cały proces przebiega w tle, bez Twojej ingerencji. Ponadto, będziesz miał dostęp do kopii zapasowych swoich danych z każdego miejsca na świecie.

 

Przystąpienie do Społeczności Biur Rachunkowych to także:

 

  • pierwszy krok do rozpoczęcia działalności, jako internetowe biuro księgowe
  • ogólnopolska promocja pośród licznych klientów Comarch, czyli ok. 70 tys. firm
  • zaistnienie w Wyszukiwarce Biur Rachunkowych, która pozwala potencjalnym klientom znaleźć kompetentnego usługodawcę
  • możliwość skorzystania z dodatkowej reklamy oferowanej przez iKsięgowość24.

 

Jak dołączyć do iKsięgowość24 ?

 

Script logo