e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep to narzędzie do prowadzenia sprzedaży internetowej. Oferowane jest w wersji stacjonarnej do instalacji na własnym serwerze oraz w wersji usługowej. Oprogramowanie w wersji usługowej w całości funkcjonuje w chmurze Comarch, oznacza to że dostępne jest z każdego miejsca i z każdego komputera oraz urządzenia mobilnego. Wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Wszystkie dane przechowywane są na zabezpieczonych serwerach Comarch Data Center.

 

 

 

Najważniejsze cechy Comarch ERP e-Sklep

 

 

Integracja e-Sklep z Comarch ERP

Integracja z Comarch ERP

 

Integracja pozwala w szybki sposób eksportować towary do sklepu, sprawnie zarządzać stanami magazynowymi, oraz sprawnie obsługiwać zamówienia. Jest to jedyne oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z popularnymi na rynku systemami Comarch ERP. Dzięki temu sprzedaż jest łatwiejsza i automatyczna.

 

 

e-Sklep - wersja mobilna

Wersja mobilna

 

Dodatkowy interfejs zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu Klienci sklepów opartych o oprogramowanie Comarch ERP e-Sklep mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta jest niezwykle ważna zwłaszcza w branżach gdzie zakupy dokonywane są pod wpływem impulsu.

 

 

 

 

e-Sklep - edycja grafiki

Łatwa edycja grafiki

 

Edycja grafiki możliwa jest dzięki mechanizmom pozwalającym zmieniać wygląd sklepu na kilka sposobów. Od najprostszej metody "przeciągnij i upuść" bezpośrednio na stronie sklepu przez import gotowych szablonów graficznych po wielozadaniowe edytory CSS, dzięki którym możliwa jest prawie nieograniczona modyfikacja wyglądu sklepu.

 

 

 

e-Sklep - integracje

Integracja z innymi systemami

 

 

 

Dzięki integracji z takimi portalami jak Allegro czy wszystko.pl możliwe jest szybkie wejście na internetowy rynek oraz stałe zwiększanie swoich dochodów dzięki dodatkowym kanałom sprzedaży. Kolejnym atutem jest fakt, że aukcje na Allegro można wystawiać w bardzo łatwy sposób, a towary w serwisie wszystko.pl dodają się w pełni automatycznie i co ważne, zupełnie za darmo. Dodatkowe integracje - sklep internetowy nigdy nie będzie niezależną jednostką działającą w Internecie. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje szeregu integracji m.in. z systemami płatności, firmami kurierskimi, systemami porównywania cen czy z systemami ocen Klientów. Comarch ERP e-Sklep posiada kilkanaście integracji z najpopularniejszymi dostępnymi w Polsce usługami dla branży e-commerce.

 

 

 

e-Sklep - pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie

 

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach jest jednym z najważniejszych elementów o jakie powinien zadbać każdy sklep internetowy po zbudowaniu oferty. e-Sklep jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek m. in. takich jak Google. Comarch regularnie wprowadza kolejne udoskonalenia dostosowując się do zmiennych warunków. Dzięki temu sklepy oparte o Comarch ERP e-Sklep łatwiej trafiają na pierwsze strony wyników wyszukiwania.

 

 

 

Serwer SMS

Powiadomienia SMS

 

Dzięki integracji Comarch ERP e-Sklep z systemem SerwerSMS, właściciele sklepów mają możliwość wysyłania powiadomień o zrealizowanym zamówieniu do swoich Klientów. Dzięki tej funkcjonalności szybko mogą podnieść jakość obsługi Klienta, która szybko może przełożyć się na wzrost zamówień.

 

 

e-Sklep na facebooku

Facebook shop

 

Najpopularniejszy serwis społecznościowy przyciąga codziennie ogromną ilość użytkowników. Dzięki Comarch ERP e-Sklep możliwe jest wykorzystanie tego potencjału i otworzenie sklepu wewnątrz tego serwisu

 

 

 

 

 

Co jeśli nie masz systemu Comarch ERP?

 

Dla wszystkich, którzy nie używają systemu ERP firmy Comarch proponujemy skorzystanie z Pakietu e-Handel. To idealna propozycja dla firmy szukającej kompleksowego rozwiązania do zarządzania sprzedażą zarówno tradycyjną jak i internetową. Oprogramowanie w całości działa w modelu usługowym co dodatkowo ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem. Możliwości jakie daje pakiet e-Handel:

  • prowadzenie sprzedaży tradycyjnej i internetowej
  • wystawianie i modyfikacja różnorodnych dokumentów handlowych
  • zarządzanie wieloma magazynami
  • wprowadzanie opisów towarów i grup towarowych w obcych językach
  • kontrola finansów
  • obsługa zamówień
  • prowadzenie działań reklamowych w Internecie, dzięki usługom zintegrowanym z Comarch ERP e-Sklep.
 
 

Podsumowując:

 

Sprzedającemu, poza wstępną konfiguracją, pozostaje wybranie odpowiedniej szaty graficznej sklepu oraz wskazanie produktów, które chce oferować w sieci. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że taki e-sklep sam zajmuje się sprzedażą.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że model ten doskonale sprawdza się zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Świadczy o tym ciągły wzrost liczby zupełnie nowych sklepów, jak i tych już działających, które przesiadają się ze zwykłego oprogramowania na takie zintegrowane z systemem ERP. Dla początkującego e-Sprzedawcy oznacza to tyle, że rozważając rozpoczęcie sprzedaży w Internecie, powinien on poważnie odpowiedzieć sobie na pytanie: "Czy od razu nie wybrać e-sklepu z systemem ERP?". Taki wybór zostawia furtkę m.in. do wygodnej obsługi dużej ilości zamówień w przyszłości. A taki właśnie cel z pewnością przyświeca każdemu sprzedawcy internetowemu.

Script logo