Comarch ERP Optima dla Księgowych

Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe lub kancelarię doradztwa podatkowego i chcesz w pełni wykorzystać szanse jakie niosą nowe technologie oraz Internet - zostań Internetowym Biurem Rachunkowym.

 

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych to:

  • bieżące dostosowywanie programu do zmian w przepisach
  • ponad 4500 biur rachunkowych oraz kancelarii podatkowych pracujących na programie każdego dnia
  • ponad 10 lat doświadczenia na rynku
  • możliwość promocji w iKsięgowość24.

 

 

Idea Internetowego Biura Rachunkowego

 

Koncepcja Internetowego Biura Rachunkowego Comarch ERP Optima w modelu usługowym oznacza pracę Doradcy Podatkowego lub Biura Rachunkowego wykorzystującego do obsługi swoich Klientów i kontaktu z nimi Internet oraz nowoczesne oprogramowanie internetowe Comarch ERP Optima w modelu usługowym.

 

 

Biuro Rachunkowe wynajmuje w usłudze Comarch ERP Optima w modelu usługowym odpowiednie moduły oprogramowania, z których korzysta za pośrednictwem sieci Internet. Klienci Biura również mogą korzystać z modułów Comarch ERP Optima w modelu usługowym np. do prowadzenia sprzedaży i magazynu, które poprzez Internet połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez Biuro Rachunkowe. Dzięki pracy na jednej bazie danych dokumenty wprowadzane przez Klienta (np. faktury) są automatycznie widoczne dla zalogowanego pracownika Biura Rachunkowego, który ma możliwość ich natychmiastowego zaksięgowania. Pozwala to na zautomatyzowanie pracy i całkowitą redukcję błędów powstających podczas wprowadzania danych do programu.

 

Zobacz aktualny cennik usługi

 

Jeśli zainteresowała Cię idea Internetowego Biura Rachunkowego to zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Otrzymasz dostęp do otwartego demo programu Comarch ERP Optima w Twojej przeglądarce internetowej. Pamiętaj, że demo pracuje na testowej bazie danych, do której dostęp mają także inni testujący użytkownicy.

 

 Dowiedz się więcej >>

Script logo