Comarch ERP Optima Chmura Standard

Comarch ERP Optima w modelu usługowym

 

Comarch ERP Optima Chmura Standard w modelu usługowym to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach, stawiających na innowacyjną pracę przez Internet. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. To Państwa potrzeby decydują o tym, jakie funkcjonalności programu będą Państwo wykorzystywać w swojej pracy. W każdym momencie system może zostać rozbudowany o kolejne moduły.

 

 

 

Zobacz wersję DEMO

Wersja nielimitowana czasowo, pracująca na 

testowej bazie danych, do której dostęp mają

również inni testujący użytkownicy.

Zamów wersję DEMO na 30 dni

Dedykowana instalacja z indywidualnymi 

dostępami i możliwością pracy przez 30 dni 

za darmo na własnej bazie danych.

 (dostęp aktywowany w ciągu 2 dni roboczych)

 

Zobacz cennik >>

 

Różnica pomiędzy standardowym systemem Comarch ERP Optima, a rozwiązaniem Comarch ERP Optima w modelu usługowym polega na tym, że klient nie instaluje oprogramowania we własnym środowisku informatycznym, lecz wynajmuje program i uzyskuje do niego dostęp w chmurze poprzez przeglądarkę internetową.

 

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym

  

 

Wybór Comarch ERP Optima w modelu usługowym oznacza brak kosztów związanych z zakupem oprogramowania i znaczną redukcję kosztów korzystania i utrzymania systemu komputerowego. Użytkownicy otrzymują także możliwość integracji poszczególnych modułów Comarch ERP Optima w modelu usługowym za pośrednictwem sieci Internet. Pozwala to na stworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych modeli pracy umożliwiających bardziej efektywne działanie firmy oraz zapewnienie wyższej jakości świadczonych usług.

 

Script logo